Vaser Liposuction

Yeterli ve dengeli beslenme ve egzersiz yapılmasına rağmen birçok kişi, yakılması zor olan vücut yağlarından şikayetçidirler. Kişi ideal kiloda olsa dahi bir türlü yakamadığı yağlar yüzünden estetik endişe duymaktadır. Kadınlar ve erkeklerin ortak sorunlarından biri olan bu durum estetik uygulamalarla çözümlenebilmektedir. Bu uygulamalar arasında en çok tercih edileni ise vaser liposuction işlemidir.

VASER LIPOSUCTION NEDİR?

Vaser liposuction, mevcut en gelişmiş ultrason teknolojisidir. Yağ hücrelerini hedefler ve parçalara ayırarak vücudunuzdan emilim ve doğal boşaltma işlemi ile çıkarır. İşlem sonrasında şekillendirilmiş ve estetik olarak hastanın ihtiyaçlarını karşılayan bir form ortaya çıkmaktadır. Vaser liposuction ile alınan yağ dokusu, vücudun başka yerlerine transfer edilebilirler. Uygulama geleneksel liposuction işlemine göre çok daha gelişmiştir. Bu da çene ve üst kol gibi zor bölgelerin tedavisinde kullanılabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda lokal anestezi ya da sedasyon ile de uygulanması mümkündür. Vaser liposuction tedavisinde uygulama bölgesini çevreleyen alanlar işlemden etkilenmez, bu da daha hızlı iyileşme sağlar. Sonuçlar, geleneksel liposuction yöntemine göre daha hızlıdır.

VASER LIPOSUCTION NASIL YAPILIR? Vaser teknolojisi ultrasonik enerji ürettiği için Vaser liposuction, ultrasonik liposuction olarak da bilinir. Ses dalgalarıyla yağların sıvılaşması sağlanır. Sıvılaştırılmış yağ dokusu daha sonra ince bir kanül kullanılarak, kesikler yoluyla tahliye edilir.

VASER LIPOSUCTION UYGULAMASININ FAYDALARI

Hassas uygulama işlemi

Büyük veya küçük alanlar için uygundur.

Minimal iz bırakır.

Morluk kısa sürelidir ve hızlı iyileşme görülür.

Geleneksel liposuction’tan daha hızlı toparlanma mümkündür.

Güvenli ve etkin uygulamadır.

İşlem sonrası altı aya kadar gelişme gösteren sonuçlar elde edilir.

Lokal anestezi ya da sedasyon ile uygulanabilir.

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

1732, No:4 Lamela B/1 Centre Skopje, Makedonya

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
0212 248 08 08

T (MK) :
+38923210321

Mobil :
0 (532) 452 57 24

WhatsApp:
+38970307529

Viber:
+38970307529

E-Posta :