Botoks-Dolgu

Aynaya her baktığımızda genellikle tek bir şey görürüz o da, şikayetçi olduğumuz şeydir. Örneğin ince bir üst dudak ya da daha fenası, ince bir üst dudakla ile birlkte ince bir alt dudak.

Rujla kalınlaştırmaya çabalamak ya da parlatıcıdan medet ummak maalesef bir yere kadar idare eder. Hele ki hacimli dudaklarıyla ofisi yakıp kavuran bir iş arkadaşımız varsa… Ya bu durum sineye çekilecek yada selfie dünyasında boyut atlamanın yolları aranacak. Tam bu noktada neyse ki hyalüronik asit dolgusu veya yağ enjeksiyonu mucizeleri imdadımıza yetişiyor.

Ayrıca volüm kaybıyla birlikte, büzme hareketi nedeniyle bıyık hattında enine çizgilenmeler oluşabilir. Bu sinir bozucu durumdan Botoks’la kurtulmak mümkün.

Zavallı botoks, ekranda gördüğümüz kızgın mı, mutlu mu belli olmayan porselen yüzler nedeniyle yani kötü uygulamalar yüzünden yıllarca günah keçisi oldu. Oysa iyi bir doktor tarafından yapılmış bir botoks, “Hollywood Botoksu” denilen ifadeyi zedelemeyen, dinlenmiş taze bir görünüme kavuşmamızı sağlar.

Tüm bu işlemler bölgesel olarak uyuşturularak yapılır.

Size bir tüyo, yüz botoksunu öğle yemeği arasında bile yaptırabilirsiniz. Eğer çok zamanınız yoksa yanınızda kapatıcı getirin. Böylece sivri sinek ısırığını andıran minik izlerden kurtulmuş olursunuz. Fondöteniniz yanınızda değilse, klinikte bir kahve eşliğinde biraz dergi karıştırırsınız, bu süre içinde izler kaybolacaktır.

Hangi dolgu maddeleri kullanılır?

Geçici dolgu maddesi olarak hyalüronik asit gibi zararsız malzemeler kullanılır. Vücudumuzda da doğal olarak bulunan hyalüronik asit, en yaygın olarak kullanılan malzemedir ve görevi su tutmaktır. Çok küçük iğneler ile enjekte edilen kolay bir uygulamadır.

Dört ile altı ay kadar kalıcı olur.
Kişinin kendi vücudundan alınan yağ da dudaklara (ve eğer gerekiyorsa başka alanlara da) enjekte edilebilir. Üç ile altı ay içinde bu yağın yüzde 20-30 kadarı kalır, diğer kısmı vücut tarafından emilir.

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :