BRAZILIAN BUTT LIFT (BBL)

Kalçaların şekli ve proposyonu hoş bir görünüm için bir gerekliliktir. Brezilya poposu ameliyatında dolgun, yuvarlak bir kalça konturu elde etmek için özel bir yağ transferi tekniği kullanılır. Herhangi bir implant kullanılmadan kalçaların boyutunu ve şekline volüm kazandıran özel bir yağ transfer prosedürüdür. Vücutta bulunan fazla yağ kalça, karın, alt sırt ya da uyluklardan liposuction ile alınır ve bir kısmı kalçalara enjekte edilir.Brezilya poposu ameliyatı, tüm alt gövdenin orantısı daha iyi bir görünüme kavuşmasını sağladığı gibi, hastanın yağ fazlası olan problemli alanlarının daha iyi bir görünmesine yardımcı olur.
kalçaların şekli ve oranı genetik yapımıza bağlıdır. İskelet yapınız ve vücudumuzun yağ tutma kabiliyeti özellikle kadınlarda alt gövdenin görünümünü belirler. Diyet ve egzersizle, sağlıklı bir kiloda kalmak ve kas oranı elde etmek bir seviyeye kadar mümkün olsa da, genelde pek çok kadın düz kalçalara sahiptir ve bu nedenle kalçalarının görünümünden memnun değildir.
Brezilya poposu ameliyatı bel, kalça ve çevresini yeniden şekillendirerek genetik faktörlerin etkilerini azaltmaya yardımcı olabilir.


İşlem İçin İyi Bir Aday Mıyım?
Brezilya poposu ameliyatı aşağıdaki adımları içerir:
•Yağ, kalça, alt sırt, uyluk veya karın bölgelerinden liposuction ile yağ alınır.
•Ekstre edilen yağ saflaştırılır ve transfer için hazırlanır. Ardından kalçanın belirli noktalarına enjekte edilir.Ameliyat genel anestezi veya intravenöz sedasyon kullanılarak yapılır.

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us