Büyük Göğüslerin Yarattığı Sağlık Sorunları

Büyük göğüsler birçok durumda bazı zorluklara neden olurken aynı zamanda kişiyi psikolojik olarak da etkilemektedir. Büyük göğüslerin sağlık risklerinden bazıları boyun ve sırt ağrısı, meme altında kızarıklıklar ve çeşitli cilt problemleri, solunum zorlukları, duruş sorunları, olumsuz psikolojik etkiler yani sinirsel problemleridir. Büyük göğüslerin şiddetli sağlık sorunlarını meme küçültme estetiği ile geride bırakabilirsiniz.

Sırt Ağrısı

Büyük göğüsleri olan kadınların karşılaştığı en yaygın sağlık problemi sırt ağrısıdır. Ağır göğüsler, omurga üzerinde fazladan baskı yaratarak ağrıya neden olurlar. Sırt ağrısı, özellikle fiziksel egzersizlerin yanı sıra günlük faaliyetlerinizi yerine getirmenizi engelleyici ciddi bir sağlık sorunu olabilir.

Olumsuz Psikolojik Etkiler

Büyük göğüslerin yarattığı sağlık problemleri hayatı olumsuz olarak etkilemesinden kaynaklı olarak yaşam kalitesini düşürür bu da beraberinde mutsuzluk, yaşamdan keyif almama ve zamanla kronik sinir problemlerini beraberinde getirebilir. Sinir problemleri ellerde ve kollarda uyuşma ve karıncalanmaya neden olabilir.

Deri Döküntüleri

Vücuda fazla gelen ağır ve hacimli göğüsler cilt problemlerine neden olabilir. Bu sorunlar genellikle göğüs kıvrımının altında görülür. Büyük göğüsleriniz varsa, ağırlığı desteklemek için büyük boyutlu sütyen gerekecektir. Ancak, büyük sütyen askıları, omzun üzerinde izler, kızarıklıklar ve çiziklere neden olur.

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :