Doğallıktan Uzak Burunlar

Mutlaka size de denk geliyordur, hokka gibi kalemle çizilmişcesine doğallıktan uzak, insan burnu olmaktan çıkmış, üstelik seri üretim konfeksiyon gibi fabrikayon hissi yaratan estetikli burunlar.
Her yüze aynı tip burnun yakışması mümkün olabilir mi? Anatomik ve genetik özelliklerimiz aynı mı ki herkesin burnu standart olsun..

Özellikle burun estetiği kesinlikle kişinin şahsına özel tasarlanmalı. Belki çok yerinde bir örnek olmayabilir ama, bu aynı marketten falanca marka bisküvi almaya benzer. Tadı bildik ve herkesteki aynı.

Estetik cerrahinin alameti farikası kişiye özel olması, tabii gözükmesi ve ömür boyu sağlık sorunu yaratmaması olmalı. Bu tanımın dışındaki tüm işlemler 2. ya da 3. sınıf plastik cerrahi sayılır.
1. kalite estetik işlemler, yaş almaya bağlı oluşabilecek hastalıklarda işlemin kendisi nedeniyle herhangi bir soruna sebebiyet vermezler.
Yaşlanma durdurulamayan bir süreç olduğundan, zaman içerisinde insan çeşitli rahatsızlıklara yaşayabilir. İlerleyen yaşlarda metabolizma yavaşlayacak ve genetik faktörler, hareketsizlik, yanlış beslenme alışkanlıkları gibi nedenler bazı rahatsızlıkları tetikleyecektir. Geçirdiğiniz estetik operasyon size ek bir problem yaratmamalı, yaşamsal bir soruna neden olmamalıdır.

Bakılır bakılmaz işlem gördüğü belli olan burunlar, ördek dudaklar ya da yüze donuk bir ifade vermiş botoks uygulamaları sahte ve iticidirler. Estetik ve plastik cerrahinin adını lekeleyen bu işlemlerin hepsi ile maalesef sık sık karşılaşmak mümkün. İnsanı maddesel bir olguymuş gibi, alçıdan yapılmış cansız vitrin mankenine dönüştüren bu tatsız örnekler, pek çok kişide estetik cerrahiye karşı bir ön yargı oluşmasına neden oldu. Yaptığımız konsültasyonlarda duyduğumuz ilk şey, “doktor bey doğal olacak değil mi” sorusunun olması bu ön yargının hala aşılamadığının kanıtı. Ne işlem yapılırsa yapılsın elbette doğal görünmeli ve size özel olmalıdır.

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

St.Jordan Mijalkov ул.62
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :