Crısalıx teknolojisi ile ameliyat sonrası görünümünüzü 3D olarak deneyimleyin!Crisalix, ameliyat olmak isteyen ama neticeden emin olamayan herkesin denemesi gereken harikulade bir uygulama. Diyelim ki göğüs büyütme operasyonu olmayı düşünüyorsunuz, fakat hangi tip protezin yada hangi boyun size daha uygun olacağından emin değilsiniz. Operasyon öncesi ve sonrası fotoğraflar fikir verse de, ameliyatın sizin üzerinizde nasıl sonuç vereceğini bilmek istiyorsunuz.

Bir tür simülasyon programı olan Crisalix, size özel bir modelleme hazırlıyor.
Öncelikle çekilen fotoğraflarınız sisteme yükleniyor. Ardından doktorunuzun size önereceği protez tipi ve boyut skalası arasından istediğiniz protez tipi ve boyu fotoğrafınıza uygulanıyor. Hepsini tek tek denemek, boyutlarını ve şeklini değiştirmek, büyütüp küçültmek mümkün oluyor. Bu modelleme sayesinde istediğiniz görünümü operasyon aşamasına geçmeden planlayabilirsiniz.
Özel gözlüğü sayesinde 3D olarak her açıdan hangi protezin sizde nasıl duracağını böylelikle deneyimlemiş oluyorsunuz.

Sadece meme ameliyatlarında değil burun estetiği, liposuction, yüz germe gibi tüm estetik plastik cerrahi işlemlerinde Crisalix, 3D olarak size sonucu gösteriyor. Böylece tıpkı üç boyutlu bir film izliyormuş gibi kendi simülasyonunuzu izleyip, size neyin daha çok yakıştığına karar verebiliyorsunuz.

Sizce de harika değil mi?

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :