Dinamik Yüz ve Boyun Askılama (Frenchlift)

Dinamik askımala ya da diğer ismiyle Frenchlift estetiği, sadece lokal anestezi altında gerçekleştirilen minimal invaziv mini yüz germe tekniğidir.Bu işlem sayesinde şaşırtıcı derecede doğal, uzun süre kalıcılığa sahip bir gençleşme elde etmek mümkündür.
Orta yüzde ve y boyunda meydana gelen sarkma ve çizgilenmeden, yanak bölgesindeki sarkıklıktan, akne yüz görünümünden, ağız ve burun çevresindeki rahatsız edici kırışıklıklardan kurtulmak isteyenler için dinamik askılama, son derece güvenilir ve etkili bir yöntemdir.Frenchlift estetiği, hem erkekler hem de kadınlar için mükemmel bir çözüm sunar. Özellikle ağır kırışıklık ve akne yüz sorunu olanlar ya da alt yüz ve boyun bölgesinde sarkma sorunu yaşayanlar için idealdir.
Cerrahi müdahale olmaksızın dinamik askılama ile yüz ve boyundaki birikmiş cilt dokusunu toparlamak mümkündür.
İşlemde propilenden (biyo uyumlu bir malzemeden) yapılmış sütürler özel üretilmiş iplerle saç çizgisinin gerisine tuturulur. Bu sütürler, hafif yukarı doğru gerilim uygulayarak altta yatan dokuyu destekler. Böylece sarkma, yanak bölgesindeki dokunun yukarı doğru askılanmasıyla giderilmiş ve nazolabial kıvrımların görünümünü azaltılmış olur.Yaklaşık 30 dakikada lokal ile anestezi ile uygulanır.Saç çizgisindeki gizli kesiler bir kaç gün içinde iyileşerek kolaylıkla kapanır.
Frenchlift’in etkisi yaklaşık 5 yıl sürer yani, uzun süre herhangi bir ek tedaviye ihitiyaç duyulmaz.
Tek seansta gerçekleştirilen Dinamik Askılama ile, sarkma ve kırışıklıklar ortadan kaldırılarak daha genç bir görünüm elde edilir.Frenchlift estetiğinin hemen hemen hiç bir yan etkisi yoktur. Uygulama yapılan alanda hafif kızaklık ve ödem oluşabilir. İşlem gören bölgenin iyileşme süreci son derece hızlıdır.


ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us