Endoskopik Kaş Kaldırma

Endoskopik kaş kaldırma, üst yüzün cerrahi olarak gençleştirilmesi için tercih edilen bir yöntemdir.
Bu işlem ile tüm alın bölgesi yeniden canlandırabilir, kaşlar ve kırışıklıklar yumuşatılabilir. Kaş kaldırma, ayrıca üst göz kapağında oluşan blepheroplasty (üst göz kapağı estetiği) gerektirmeyen sarkmalar için de tercih edilir.
Kaşlar ve alın gözlere yakın olduğundan, sarkmış kaş dokuları göz kapağın sarkmasına neden olarak fonksiyonunu bozar.
Alnın ve kaş dokularının kaldırılması, yaşlanmasının doğal sonucu olan yumuşak doku sarkması ve doğuştan düşük ya da asimetrik kaşlara normal bir görünüm kazandırmak için kullanılır.


Endoskopik Kaş Kaldırma Nasıl Yapılır?Ameliyat, minimal invazivdir. Hızlı iyileştiği ve izsiz bir müdehale olduğundan güvenle tercih edebilir.
İşlem, kameralı fiber optik bir cihaz kullanılarak saç çizgisinin arkasında yapılan bir dizi küçük insizyon ile gerçekleştirilir. Bu yöntem, kaş bölgesini serbest bırakarak, kaldırma ve sıkılaştırma sırasında hassasiyet ve kontrolü en üst düzeye çıkarır.Bu tekniğin sonuçları uzun ömürlü, estetik, doğal görünümlüdür ve saç çizgisinde herhangi bir değişikliğe neden olmaz.
Endoskopik kaş kaldırma cerrahisi güncel ve yeni teknoloji içeren bir uygulamadır.
Geleneksel kozmetik kaş kaldırma yöntemlerinde iyileşme uzun sürelidir ve geniş bir cerrahi prosedürdür. Kesiler kulak arkasından gerçekleştirilir. Oysa endoskopik kaş kaldırma yöntemi çok daha konforlu bir işlemdir.

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us