NEDEN LAZER LIPOSUCTION?

Estetik işlemlerde her gün farklı bir yenilik olması normaldir. Çünkü teknoloji ilerledikçe estetik problemlerin çözüm seçenekleri de artmaktadır. Günümüzde kırışıklıklardan kurtulmak, fit görünmek ve rahatsız olunan herhangi bir kusuru düzeltmek zor değil. Bu nedenle de her uygulamanın muadili ve çeşidi de buna göre kullanılmaktadır. Tıpkı liposuction işleminin çeşitlerinin artması gibi her estetik uygulamanın başka bir seçeneği olacaktır.

Liposuction halk arasında yağ aldırma işlemi olarak da bilinmektedir. Liposuction uygulamasının bir çeşidi de lazer liposuction uygulamasıdır.

Lazer liposuction işleminde belirli dalga boyu ve frekanslar sayesinde vücuda şekil veriliyor ve yağların kaybolması sağlanıyor. Bu uygulama ile kısa sürede sonuçları görmek mümkün oluyor. Aynı zamanda iyileşme süresinin de kısa olması lazer liposuction işleminin daha da cazip hale gelmesine neden oluyor.

LAZER LIPOSUCTION UYGULANABİLEN BÖLGELER

Lazer liposuction incelme amacıyla bel, basen, sırt, kol ve göbek gibi bölgelere uygulanabilirken, sıkılaştırma amacıyla gıdı, boyun, kol içi ve bacak içi gibi bölgelere de uygulanabilmektedir. Aynı zamanda lazer liposuction aşırı terleme tedavisinde ve selülit tedavisinde de rahatlıkla tercih edilebilir.

NEDEN LAZER LIPOSUCTION?

Klasik liposuction yöntemine göre lazer liposuction’ın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan ilki liposuction uygulamasında vücuda sıvı verilerek yağların emilmesini sağlamaktır. Lazer liposuction uygulamasında lazer ışığının kanülden çıktığı bölgedeki etkisi sonucunda yağ hücrelerinin zar bütünlüğü bozulmakta ve vücut tarafından dışarı atılmaktadır. Bu durumda istenirse yağlar vücuttan emilebilir.

Liposuction uygulamasında olan uzun nekahet dönemi lazer liposuction ile yok olmaktadır. Uygulma sonrasında hasta sadece 5 güne kadar özel korse kullanır. Sonrasında ise normal hayatına geri dönebilir.

Liposuctionda ise bu süre çok daha uzundur. Diğer yandan lazer liposuction ile normal liposuction uygulamasıyla ulaşılamayan alanlarda da şekillendirme sağlanabilir.

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

St.Jordan Mijalkov ул.62
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :