Ultherapy

Herkes olduğundan daha genç ve güzel görünmek ister. Günümüz teknolojisi sayesinde artık daha genç görünen bir yüz için her daim bıçak altına yatmaya gerek yok. Ameliyatsız yüz germe işlemleri arasında popülerliğini koruyan ultherapy işlemini genç görünüm için tercih edebilirsiniz.

Özellikle yüzde sarkmaların yaşandığı ve kırışıklıkların olduğu bir durumda tek seçenek yüz gerdirme ameliyatı gibi görünse de Ultherapy ile ameliyatsız da yüz germe işlemini yaptırabilirsiniz.
Ultherapy, yüz germe için FDA onaylı olan ameliyatsız bir işlemdir. Ultherapy ile kaş kaldırma, boyun germe ve çene altındaki sorunları gidermek mümkündür.

Ultherapy ultrason teknolojisi kullanır. Bu da cildi uyararak yeni elastin ve kollajen üretimine teşvik eder. Dokuları herhangi bir kesi veya yan etki olmadan uyaran bu işlem ile cilt sıkılaştırılır.

Yaşlanma kaçınılmaz bir gerçektir ve yaşlandıkça cildimizdeki kollajen üretimi zayıflar ve elastin koparak gevşek ve sarkmış bir cilt oluşumuna neden olur. Elastikiyet kaybı kaş kenarlarındaki çizgilerine, gevşek boyun derisine veya yüz kırışıklıklarına neden olur.

Ultherapy, radyo frekanstan veya lazerden farklı olarak cildin sıkıştırılmasına ve cildin cerrahi olmayan bir şekilde gerilmesine yönelik bir seçenektir.
Ultherapy tedavisinin temel farkı veya avantajı, cildin yüzeyine zarar vermeden 4.5 mm’ye kadar alta nüfuz etmesidir. Bu derinliğe cerrahi teknik olmadan ulaşılabilmesi büyük bir adımdır.

Ultherapy Tedavisinin Avantajları

Doğal sonuçlar sağlar.

Uygulamanın herhangi bir yan etkisi yoktur.

İyileşme süreci gerekmez.

Kişi hemen günlük hayatına dönebilir.

İlk seansta bile etkiler hemen görülebilir.

Ultherapy uygulaması sonrasında hafif kızarıklık, şişme ve hassasiyet birkaç saat sürebilir. Bu teknoloji, kesintiler olmaksızın daha genç ve sıkı görünümlü bir cilt sunar. Her seans yaklaşık 30 dakika sürmektedir ve belirli aralıklarla bir kaç tekrarlamak gerekir.

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us