Üst Göz Kapağı Estetiği

Üst Göz Kapağı Estetiği

Üst Göz Kapağı Estetiği işlemi şu şekilde gerçekleştirilir; göz kapaklarından çıkarılacak deri çizilerek işaretlenir. Ardından lokal anestezik ilaç yapılır. Kapaklardaki fazlalık, elips şeklinde alınarak estetik dikiş atılır.

Bleferoplasti ile, her biri 10’ar dakika süren iki basit müdahale sonunda, 10 yada 20 yıl önceki bakışlara tekrar kavuşmak mümkün.

Dikiş, kapakların kat yerine atıldığı için fark edilir bir iz olmaz.

Göz kapaklarımız vücudumuzun en ince derisine sahiptir. Hem ince deride izler çok çabuk kaybolduğundan, hem de iz tam göz kapağının kat yerine gelecek şekilde yapıldığından, ilk 2 ay hafif kızarıklık olur ancak, ancak 6. aydan itibaren izler silikleşir ve yakından bakıldığında bile görülemeyecek bir hal alır.

Ameliyat bitiminde kapaklara ince birer bant yapıştırılır. (Gözler tamamen kapatılmaz.) Bu bantlar 3 gün sonra çıkartılır ve banyo yapılabilir.
7. gün, dikişler alınır. Kişiden kişiye değişmekle birlikte, 2 ile 5 gün kapaklarda şişlik ve morluk olabilir.

Dikkat:

  1. Ameliyat sonrası buz kompresi uygulaması titiz ve düzenli bir şekilde yapılmalıdır.
  2. Ameliyata gelirken güneş gözlüğü getirilmesi tavsiye edilir. Bu, eve dönüşte sizi hem güneşten, hem de insanların meraklı bakışlarından koruyacaktır.
  3. Ameliyattan 1 ay sonra yapılacak olan botoks enjeksiyonu, zaten güzel olan sonucu daha da belirgin hale getirecektir.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı – İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu ameliyatının size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu ameliyat hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , ,

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us

Open chat