Bilgisayarda Burun Tasarımı

Bilgisayarda Burun Tasarımı

Bilgisayarda Burun Tasarımı; Estetik burun ameliyatından önce yeni burnunuzun nasıl bir form kazanacağını görebilirsiniz. Günümüzde teknolojinin sağladığı imkanlarla ameliyat olmadan önce, nasıl bir görünüme sahip olacağınızı simülasyon programları sayesinde tasarlamak mümkündür.

Bilgisayarlı burun tasarımları hastaya olduğu kadar estetik cerraha da fikir vermektedir. Ameliyatınız öncesinde burnunuzun fotoğraflarını çekilir, bilgisayarda özel fotoğraf düzenleme programı ile burnun dizaynı ve rötuşları gerçekleştirilir. Ve böylece burnunuzun eski hali ile yeni hali karşılaştırılır. Bu sırada hastaya ne gibi işlemlerin yapılacağı da anlatılır.

"<yoastmark

Bilgisayarda yapılacak tasarımı sonrasında burun ucunun ne kadar kaldırılacağı, alın-burun arası açının nasıl değişeceği ve yüz hatlarının diğer bölümlerinde de bir işlem yapılıp yapılmayacağı tespit edilmiş olur.

Bunun yanı sıra hastalar bilmelidir ki, elde edilecek sonuç cerraha, deriye, kıkırdak yapısına, kemiklerin durumuna, cildin kalınlığına, ameliyatın nasıl geçtiğine ve hastanın operasyona vereceği tepkiye bağlıdır. Yani bilgisayar görüntüsü tek başına kesin bir operasyon sonrası görüntü sağlamaz, ama hastaya yapılacak ameliyat ile ilgili aklındaki bütün soruları cevaplamış olur.

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı – İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu ameliyatının size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu ameliyat hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us

Open chat