Vaser Liposuction

Vaser Liposuction 

Vaser liposuction, mevcut en gelişmiş ultrason teknolojisidir. Yağ hücrelerini hedefler ve parçalara ayırarak vücudunuzdan emilim ve doğal boşaltma işlemi ile çıkarır. İşlem sonrasında şekillendirilmiş ve estetik olarak hastanın ihtiyaçlarını karşılayan bir form ortaya çıkmaktadır. Alınan yağ dokusu, vücudun başka yerlerine transfer edilebilirler.

Yeterli ve dengeli beslenme ve egzersiz yapılmasına rağmen birçok kişi, yakılması zor olan vücut yağlarından şikayetçidirler. Kişi ideal kiloda olsa dahi bir türlü yakamadığı yağlar yüzünden estetik endişe duymaktadır. Kadınlar ve erkeklerin ortak sorunlarından biri olan bu durum estetik uygulamalarla çözümlenebilmektedir. Bu uygulamalar arasında en çok tercih edileni ise vaser liposuction işlemidir.

Vaser Liposuction nedir?

Uygulama geleneksel liposuction işlemine göre çok daha gelişmiştir. Bu da çene ve üst kol gibi zor bölgelerin tedavisinde kullanılabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda lokal anestezi ya da sedasyon ile de uygulanması mümkündür.
Vaser liposuction tedavisinde uygulama bölgesini çevreleyen alanlar işlemden etkilenmez, bu da daha hızlı iyileşme sağlar. Sonuçlar, geleneksel liposuction yöntemine göre daha hızlıdır.

Bu işlem nasıl yapılır?

Bu teknoloji ultrasonik enerji ürettiği için Vaser liposuction, ultrasonik yağ alma olarak da bilinir. Ses dalgalarıyla yağların sıvılaşması sağlanır. Sıvılaştırılmış yağ dokusu daha sonra ince bir kanül kullanılarak, kesikler yoluyla tahliye edilir.

Bu işlemin faydaları;

Hassas uygulama işlemi

Büyük veya küçük alanlar için uygundur.

Minimal iz bırakır.

Morluk kısa sürelidir ve hızlı iyileşme görülür.

Geleneksel liposuction’tan daha hızlı toparlanma mümkündür.

Güvenli ve etkin uygulamadır.

İşlem sonrası altı aya kadar gelişme gösteren sonuçlar elde edilir.

Lokal anestezi ya da sedasyon ile uygulanabilir.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı – İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu ameliyatın size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu ameliyat hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

 

Liposuction ( Yağ Alma ) Kataloğu

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us