LIPOSUCTION

Liposuction

Liposuction ile vücudunuzun daha biçimli, daha orantılı olmasını sağlayabiliriz fakat bir kilo verme yöntemi değildir ve selülit görünümünü düzeltemez.

İnsan vücudunda cilt yüzeyi ve cildin altındaki dokular arasında bir yağ katmanı bulunur.
Kadınlar ve erkekler farklı bölgelerde yağ depolamaya eğilimlidirler. Örneğin erkeklerde problemli bölgeler karın, göbek ve göğüs iken, kadınlar genelde kalça, üst bacak ve karın bölgesinden kilo alırlar. Sıkı bir diyet ve egzersiz rutini ile kilo verilse bile, bu bölgelerdeki yağlar vücudun diğer bölümlerine göre çok daha dirençli oldukları için istenen görünüme kavuşmak genelde mümkün olmaz.

Operasyon sırasında önce yağlı dokuya bir sıvı enjekte edilir. Ardından işlem yapılacak bölgeye minik kesilerden girilerek içi boş, ince tüpler yerleştirilir. Bu tüpler yağın vakumlanarak çekilmesini sağlarlar.

Ultrason teknolojisinin kullanıldığı liposuctionda ise, yağ dokusu ses dalgaları ile parçalanarak sıvı hale getirildikten sonra vakumlanır. Bu tekniğin en önemli artıları ise, ciltte daha az morarmaya neden olması ve iyileşme sürecini hızlandırmasıdır.

Ameliyat sonrasında hastanın belli bir süre özel bir korse giymesi gerekir. Bu korsenin yarattığı baskı sayesinde cildiniz yeni formuna adapte olurken, genelde ameliyattan birkaç hafta sonra egzersiz ve spor yapabilirsiniz.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı – İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından kulak estetiği hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

Liposuction olacak hastalarımız için hazırladığımız kataloğumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilir veya videosunu izleyebilirsiniz.

 

Lıposuctıon ( Yağ Alma ) Kataloğu

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , ,

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us

Open chat