Meme Büyütme Kataloğu

Meme Büyütme ( Meme Implantı ) Kataloğu

Meme Büyütme Kataloğu

Meme Büyütme operasyonu, bu konuda kişinin kendilerine verebileceği en güzel ve en kalıcı armağandır. Her kadın hayatının bir döneminde, özgüvenini tazeleme ya da yenilenme ihtiyacı duyabilir.

İdeal saylan göğüs büyüklüğü, varlığını hissettirmeli ama vücuttan taşınmamalıdır.

Göğüsler ergenlik döneminde yeterli büyüklüğe ulaşamamış ya da, hamilelik sonrası dolgunluğunu yitirmiş olabilirler. Bazen de, aşırı kilo kaybı nedeniyle sarkma olmaksızın volüm kaybı olabilir. Meme implantı ameliyatı, bu ve benzer sorunlar için en uygun çözümdür.

Operasyonun amacı kişinin vücut yapısına en çok yakışan formu elde etmek ve değişen koşullara uyum sağlayan (hamilelik, kilo alıp verme, yaş alma gibi durumlarda) sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamak.

Meme büyütme ameliyatı, meme dokusu arkasına silikon implant yerleştirmesi işlemidir. 3 ayrı yerden yapılabilir. Koltuk altı çizgisi, Meme ucunun alt kısmında kahverengi ve beyazın birleşim noktası ya da, memenin alt kıvrımı.

Implant 3 ayrı noktaya konulabilir, Meme dokusu altı, Dokunun altındaki kasın üst zarı ya da, Dokunun altındaki kasın arkası.

Silikon tipleri çeşitlidir, şekline göre damla ve yuvarlak. Yüzey yapısına göre, pürüzlü ve düz yüzeyli. Yüksekliğine göre yayvan, orta çıkıntılı, ileri çıkıntılı ve çok ileri çıkıntılıdır. İçeriğine göre, cohesive jel ve serum fizyolojikli.

Kesi yeri, protezin konulacağı yer ve kullanacak olan silikon tipi, kişiden kişiye değişir. Yapılan muayenenin ardından, en doğru yöntem ve silikon türü beklentileriniz göz önüne alınarak önerilir.

Ameliyat gününün menstrüasyon (regl) dönemine denk gelmemesine dikkat edilmeli ve 2 haftalık süre içinde aspirin ve yeşil çay gibi kan sulandırıcıların tüketilmemiş olması gerekir.

Ameliyat genel anestezi altında (tamamen uyutularak) yapılır ve yaklaşık 1 saat kadar sürer.

Operasyon sonrası en ağrılı süreç, ilk 12 saatlik olan kısmıdır. Bu süre içerisinde kullanılan serumda özel bir ilaç karışımı vardır Bu karışım sayesinde ağrı hissedilmez. Hastanede 1 gece kalması yeterlidir

ilk 1 ay, abartılı hareketleri yapmak (örneğin yükseğe uzanmak) ve yüz üstü yatmak tavsiye edilmez.

Sık Sorulan Sorular ve yanıtlar;

Bir süre sonra silikonun değiştirilmesi gerekir mi?
Hayır, gerek yoktur. Yeni silikonlar ömür boyu kullanılabilir.

Silikon kanser yapar mı?
Hayır, kanser yapmaz. Bilimsel çalışmalar, silikonun kanserle hiçbir alakasının olmadığını göstermiştir.

Implant patlar mı, ya da patlarsa içindeki silikon akar mı?
Yeni tip silikon implantların içerisinde sıvı kullanılmamaktadır.  Implant, jole kıvamında akmayan (cohevesive) jel ile doludur, bu nedenle de implantın patlaması mümkün degildir.

Dikiş alınacak mı?
Hayır, alınması gereken herhangi dikiş yoktur.

Silikon implant cocuk emzirmeye engel midir?
Hayır, emzirmeye engel teşkil etmez.

Hamilelik esnasında silikon çıkarılmalı mıdır?
Hayır, çıkarılmasına gerek yoktur.

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı – İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu ameliyatın size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu ameliyat hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

ADRES

Head Office

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 2
No: 61 K:6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :