ThermageThermage, modern estetik uygulamaları içinde yer alan, cilt kesisi olmadan yüz ve vücut hatlarını yenileyip sıklaştıran ve sağlıklı kollajen (cildin temel yapı taşı) dokusu oluşturan tek uygulamadır.
Thermage uygulaması, radyo dalgalarını (RF) kullanır. Bu teknolojinin cilt ve cilt altı dokular üzerindeki yenileyici ve sıkılaştırıcı etkisi klinik olarak kanıtlanmış, Amerikan İlaç Dairesi FDA tarafından da onaylanmıştır.

Thermage tek seanslık bir tedavi seçeneği sunması nedeniyle diğer cilt yenileme sistemlerine göre avantajlıdır. İğne ve cerrahi müdahale olmadan uygulanır. Hızlı ve kolaydır. iyileşme süreci kısadır. Günlük hayatı kesintiye uğratmayan bir tedavidir. Hastaların tamamı uygulamadan hemen sonra günlük yaşantılarına dönerler. Bazı hastalarda orta derecede bir kızarıklık görülebilmekle beraber, kısa süre sonra bu da kaybolur.

Tedaviden sonra hiçbir özel bakım veya uygulama gerektirmez. Thermage seansının hemen ardından cildin daha gergin ve daha genç göründüğünü fark edilir. Zamanla bu his daha da artarak devam eder.

Yaşlanma karşıtı kremler kısa süreli tedavi sağlar; cerrahi işlemler ise bazen aşırı bir çözüm gibi görünebilir. Thermage ise size yaş alma karşıtı kusursuz bir sıkılaştırma çözümü sunar. Tedaviden hemen sonra bile makyaj yapabilme ve sosyal yaşama dönebilme olanağı sağlar.

Thermage’ın kullandığı benzersiz RadyoFrekans (RF) teknolojisi, güvenle cilt altındaki katmanlara ısı verirken, cildin yüzeyini soğutarak seans süresince rahatlık sağlar. Bu derin ısı verme işlemi vücudunuzun doğal cilt yenileme sürecini canlandırır, var olan kollajenin sıkılaşmasını ve yeni kollajen oluşumunu sağlar. Zamanla sarkmaların veya kırışık cildin yerini kollajen bakımından zengin, canlı ve daha pürüzsüz bir cilt alır.

Thermage, yanaklardaki sarkmalar, aşağı meyletmiş çene çizgisi veya kaybolmuş çene çizgisi, çene altından sarkan cilt (turkey neck), ağız çevresindeki ince çizgiler ve dudak kenarlarındaki birikmiş cilt tedavisi için ameliyatsız uygulamalar içinde en iyi sonucu veren işlemdir.

UYGULAMA VE SONRASI:

FDA güvencesine sahip Thermage sistemi ameliyatsız cilt germe yöntemi olarak tek seansta hiçbir iz ve morluk oluşturmadan, kalça ve bacaklarda sıkılaşma, toparlanma ve gerginlik sağlamak amacıyla kullanılır.

Tek seansta uygulandığından, bikini sezonu gelmeden önce kısa sürede diri bacaklara sahip olmak isteyen birçok kadın tarafından bu yöntem tercih edilmektedir.

Thermage tedavisi dünya çapında 80’den fazla ülkede yetkili estetik kliniklerinde mevcuttur.

Thermage uygulamaları tedavi edilen bölgeye göre 20 dakika ile 1 saat arasında sürer. ThermaCool cihazı sayesinde soğutucu bir sprey ile deri yüzeyi korur. Diğer yandan elle kullanılan bir cihaza takılan ThermaTip hafifçe deriye temas ederek zararsız CRF enerjisini derinin altına göndererek deri ve altındaki dokuda bulunan dip kolajen liflere ısı verir. Bu ısıtma işlemi, derinin altındaki yapıların ani olarak sıkılaşmasını sağlar ve zamanla yeni ve düzgün kollajenler meydana getirerek, deriyi sıkılaştırıp etkisini gösterir.
Hastalar tedavi sırasında biraz ısı hissederler. Hastaya rahat bir tedavi sunmak ve en iyi sonucu alabilmek için bu ısı sürekli ayarlanır.

Tedaviden hemen sonra makyajınızı yapabilir ve sosyal yaşama dönülebilir.

Sellülit görünümünü de gerileten bu yöntem, her yaş ve kilodaki kişilere uygulanabilir. Özellikle çok kilolu olmayan ancak sık diyet yapan, doğum ve hareketsizlikten esnekliği azalan kişilerde uygun bir tedavi seçeneği sunar.

Mevsimsiz, tek seans uygulama olmasıyla öne çıkar. İlk sonuçlar hemen görülebileceği gibi, iyileşme altı ay süresince devam eder.

Thermage, güvenli, yan etkisiz, dinlenme gerektirmeyen, tek seanslık kozmetik bir uygulamadır.

SONUÇ:

FDA onaylı Thermage, cildin dirileşmesine yardımcı olurken, yüzdeki ve vücuttaki doğal şeklin yeniden belirginleşmesini sağlar.

Bütün bunlar tek bir oturum sonucunda iyileşme sürecine gereksinim duyulmaksızın elde edilir. Böylece, kısa sürede anlamlı bir etki elde edilir.

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :