Thermage – Bacak İçi

Thermage – Bacak İçi

Thermage – Bacak İçi için uyluk germe ameliyatı haricinde yapılacak tek uygulamadır.
Thermage; modern estetik cerrahide şu anda uygulanan yöntemler arasında cilt kesisi olmadan cildi sıkılaştıran, vücut hatlarını yenileyen ve sağlıklı kolajen dokusu oluşturan tek uygulamadır. Ameliyatsız germe yöntemi Thermage Body, tek seansta toparlayıp sıkılaştırma etkisine sahiptir.

Thermage, patentli bir radyo dalgasını [RF] kullanır. Bu radyo dalgasının cildi sıkılaştırdığı ve cildi yumuşak bir şekilde toparlayarak vücut hatlarını yenilediği klinik olarak kanıtlanmıştır.
Thermage’in diğer cilt yenileme sistemlerine üstünlüğü tek seanslık bir tedavi olmasıdır.

Ameliyatsız cilt germe yöntemi olarak FDA güvencesine sahip tek seansta hiçbir iz, morartı bırakmadığından, kalça ve bacak içi sıkılaşma, toparlanma ve gerginlik sağlamak amacıyla kullanılır.
Selülit görünümünü de gideren bu yöntem, her yaş ve kiloda uygulanabilir, özellikle çok kilolu olmayan ancak sık diyet yapan, doğum ve hareketsizlikten esnekliği azalan ciltler için ideal bir yöntemdir.

Bu uygulama, cildin derin tabakalarındaki liflerin, kolajen moleküllerinin kısalıp gerginleşmesini sağlarken, destek dokulardaki sarkıkları toparlayarak, vücudun eskisinden daha genç görünmesine yardımcı oluyor.

Diğer uygulamaların aksine iğne ve cerrahi müdahale olmadan uygulanan Thermage hızlı, kolay ve iyileşme sürecinin kısa olması ile, günlük hayata devam edebilye imkan tanıyan bir tedavidir.
İşlem, seanstan hemen sonra etkisini göstermeye başlar ve yavaş yavaş artarak devam eder. Üstelik her cilt tipine uygulanabilir.
Amerika ve Avrupa’da uygulanan ve FDA onayına sahip bu sistem daha biçimli, sıkı bir cilde sahip olmak ve cerrahi yöntemleri ertelemek isteyenler için iyi bir alternatiftir.

Bölge başına bir seans olarak uygulanır. Seans süresi, uygulandığı yere göre 1-3 saat arası değişebilir.

Mevsimsiz, tek seanslık bir uygulamadır.

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı-İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu işlem hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , ,

Geri Bildirim gönder...

ADRES

Head Office

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 2
No: 61 K:6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :