Thermage – Alt Yüz Germe

Thermage – Alt Yüz Germe

Thermage – Alt Yüz Germe Yüzün 1/3 alt kısmındaki gevşeme ve sarkmalar ameliyat haricinde sadece Thermage işlemi ile düzelebilmektedir.

Alt yüz bölgesinde oluşan sarkma ve deformasyonlara cerrahi olmayan müdahale şansı oldukça azdır. Cilt toparlansa bile yine de rahatsız edici görüntü, hastaların hoşuna gitmeyen sonuçlar doğurabilir. Gelişen teknolojinin nimetleri, çene, boyun ve gıdı estetiğinde yol alınmasını sağladı. Geçen yılların bedenimizde yarattığı problemlerden biri, gıdı ve boyun bölgesindeki sarkmadır.

Bu bölgede oluşan sarkma ve kırışıklıkların ameliyatsız olarak alt yüz germe yöntemi olarak bilinen Thermage, radyo dalgalarının kullanarak kolajen üretimini artıran, cildin sıkılaşmasını ve gerginleşmesini sağlar.

Alt yüzde gevşeme ve sarkmaların, çene altı (gıdı) sarkmalarında, boyun kırışıklarında etkili bir yöntem olan Thermage ile, neştersiz ve acısız güzelliğe dakikalarla sayılı sürede kavuşabilirsiniz.

30-45 yaş aralığında, alt yüzde sarkma şikayeti olan kişilerce tercih edilen bir yöntemdir.
Anti-aging tedavi yöntemleri içerisinde oldukça popüler bir yer edinen Thermage, radyo frekans dalgaları ile deri altı bağ dokusunu oluşturan kollajen bantlarının ısınmasını sağlar. Isının etkisiyle kolajen liflerinin gerilmesi sağlır.

Uygulama ;

RadyoFrekans teknolojisiyle çalışan yöntem, cilt altındaki katmanlara ısı verirken, yüzeyi soğuk tutarak zarar görmesini engelliyor. Bu derin ısı verme işlemi, vücudun doğal cilt yenileme sürecini canlandırıyor, varolan kolajenin sıkılaşmasını ve yeni kolajen oluşumunu sağlıyor. Zamanla sarkmaların veya kırışık cildin yerini kolajen bakımından zengin, canlı, daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt alıyor. Tek bir seans uygulaması ile yıllarca etkisini devam ettiren tedavinin sonuçlarını ilk haftadan itibaren gözlemlemek mümkün.

Thermage; alt yüzdeki boyun ve dekolte bölgelerindeki cilt sarkmasında iyi sonuçlar veriyor. 20-60 dakika süren seans sonrası normal hayata hemen dönülebiliyor. Sonuçları bir haftada gözlemlenebilen uygulamanın etkisi, cilt yapısına bağlı olarak bir buçuk yıl sürebiliyor. Çoğu zaman tek seansın yeterli olduğunu vurguluyor ve işlemden sonra hastanın güneş koruyucu kullanmasını tavsiye ediyor. Uygulamadan hemen sonra gündelik yaşantıya devam edilen Thermage tedavisi her mevsim uygulanabiliyor.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı-İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu işlem hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Sayısı (2)

 • Avatar

  Ayten

  |

  thermage nasıl bir uygulamadır

  Reply

  • Op. Dr. Çağrı Sade

   Op. Dr. Çağrı Sade

   |

   Merhaba Thermage çok modern bir estetik uygulaması olup tek seansta yapılır. 20 – 60 dk arasında sürer

   Reply

Yorum Yaz

ADRES

Head Office

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 2
No: 61 K:6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :