Thermage – Kalça Kaldırma

Thermage – Kalça Kaldırma

Thermage – Kalça Kaldırma kalça ve basen bölgesine yönelik tedavinin amacı, bu alanlara yerleşmeye müsait selülit oluşumunu engellemek ve yer çekimi etkisiyle meydana gelen sarkmaya karşı koymaktır.Thermage, hamilelik ve doğum sonrasında vücutta oluşan ödemin atılması, şişliklerin giderilmesi, sarkan derinin sıkılaşması ve toparlanmasında da kullanılabiliyor.

Tedavi edilen bölgeye göre işlem süresi, 20 dakika ile 1 saat arasında sürer.

Hasta, tedavi sırasında belirli oranda ısı hisseder.Thermage kullandığı benzersiz RadyoFrekans (RF) teknolojisi, güvenle cilt altındaki katmanlara ısı verirken, cildin yüzeyini soğuk tutarak seans süresince hiçbir zarar görmemesini sağlar.

İşlem, vücudun doğal olarak cilt yenileme sürecini canlandırır. Var olan kollajenin sıkılaşmasını ve yeni kollajen oluşumunu sağlar. Sarkmış ve kırışık cildin yerini kollajen bakımından zengin, canlı ve daha pürüzsüz, sıkı bir görünüm alır.

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı-İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu işlem hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , ,

Geri Bildirim gönder...

ADRES

Head Office

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 2
No: 61 K:6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :