Thermage – Kol İçi

Thermage – Kol İçi

Thermage – Kol İçi cildinde gerginlik oluşturabilecek kol germe (brakioplasty) ameliyatı haricindeki tek yöntem kol bölgesine uygulanacak Thermage işlemidir.

Yaşlanma ya da yer çekimine bağlı olarak kol arka ve iç kısmında sarkıklık ve gevşemeler meydana gelebilir. Kilo alıp vermek, tüm vücuda zarar verir ama özellikle bazı bölgelerde estetik hasarı daha fazla olur. Bu bölgelerin başında da kollar gelir.

Üst kollarımız en sorunlu bölgelerimizden biridir. Buna rağmen kadınların çoğu kol germe ameliyatları konusunda isteksiz davranır çünkü, dirsekten koltuk altına kadar uzanan bir ize sahip olmak istemezler.

Kol toparlama tekniklerinden biri de, koltuk altına yapılan bir kesiden uygulanır. Bu yöntem sadece az ya da orta dereceli deri fazlalığı olduğunda işe yarar.

Thermage, FDA onaylıdır ve deri gevşekliği olup da ameliyat olmak istemeyen kişiler için ideal bir yaklaşımdır. Kol germe tedavisinde başarıyla kullanılan Thermage, radyo frekans enerjisiyle derinin alt tabakalarında bulunan ve uzayıp gevşeyen kollajen liflerinin, kısalıp gerilmesine yol açar.

Aşırı sarkmış, gevşemiş, çatlamış deri dokularında cerrahi operasyonlar daha iyi sonuç verirken daha az sarkma, gevşeme ve çatlağın olduğu kollarda Thermage daha iyi sonuçlar verebilir. Ancak cerrahi işlemler kadar gözle görülür bir netice verdiği söylenemez.

 

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı-İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu işlem hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , ,

Geri Bildirim gönder...

ADRES

Head Office

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 2
No: 61 K:6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :