Diz içi Lıposuctıon

Diz içi Lıposuctıon

Diz içi Liposuction kilo almak estetik bir sorundur ve ameliyatla birden bire Afrodit gibi olmak mümkün değildir. Zayıflamak yeme düzeninin değişmesi ve sporla mümkün olmaktadır. Ancak bütün bunlara rağmen kilo verilse bile bir türlü vücuttan gitmeyen yağlar vardır. Bu yağlar kişi kilo verse bile moralini bozar ve modunu düşürür. Bu durum inatçı yağlara karşı liposuction uygulaması yapılmaktadır. liposuction uygulaması ile yağlar vücuttan dışarı atılmakta ve kişi istediği görünüme kavuşmaktadır.

Liposuction ile sorunlu bölgelerdeki yağlar emilir ve vücuda daha fit bir görünüm sağlanır. Liposuction uygulamasının farklı yöntemleri olduğu gibi farklı alanlara uygulama şekilleri de vardır. Klasik liposuction uygulaması vücudun hemen her bölgesine yapılabilmektedir.

Diz içi liposuction uygulamasında ise dizlerin içinde biriken yağ fazlalıkları hedef alınmaktadır. Bu yağ fazlalıkları bacakların kalçadan ayak bileğine kadar süregelen sütun görüntüsünü bozmakta ve ortaya karışık bir görüntü çıkarmaktadır. Bu uygulamayla bu görünümü tersine çevirmek mümkündür. Aynı zamanda diz içindeki fazla yağlar bacakların çarpık görünmesine de neden olabilmektedir.

Diz içinde bulunan yağlar zor eriyen yağlardandır. Bu nedenle de liposuction uygulaması elzem olmaktadır.
Liposuction uygulaması diz içi yağların alınması için en uygun uygulamadır. Diz içi liposuction uygulamasında lokal anestezi kullanılmaktadır. Kısa sürede yapılan işlemde ince kanüller yardımı ile deri altına girilir ve buradaki fazla yağlar içi boş olan kanülden dışarı çıkarılır.

Böylelikle diz içi yağlardan kurtulmuş olursunuz. Uygulama sonrasında girilen delikler kendiliğinden kapanacak ve herhangi bir iz kalmayacaktır. Bir süre ağrı ve şişlik olması normaldir. Ancak sonrasında dizlerinizdeki o yağlardan eser kalmayacak.

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı – İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu ameliyatının size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından kulak estetiği hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

Liposuction olacak hastalarımız için hazırladığımız kataloğumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilir veya videosunu izleyebilirsiniz.

Liposuction ( Yağ Alma ) Kataloğu

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us