VASER LIPOSUCTION HI-DEF YONTEMI

Vaser Liposuction Hi-Def Yöntemi

Vaser Liposuction Hi-Def Yöntemi , 3.nesil liposuction yöntemi olan vaser liposuction, ultrason enerjisi ile (ses dalgalarıyla) sadece yağ dokusuna etki ederek, işlemin daha zahmetsiz ve konforlu olmasını sağlar. Bu teknik genellikle kalça, basen, sırt gibi geniş alanlarda kullanıır. Ayrıca kombine bir operasyon planlandıysa yani liposuction işlemine yüze ya da popoya yağ transferi gibi bir bir başka işlem de dahil edildiyse, vaser liposuction bu kapsamlı ameliyat için en uygun yöntemdir. Vaser liposuction ile alınan yağ yüze veya popoya enjekte edilebilir. Klasik liposuctionda iyileşme sürecinin daha uzun olması, morarma ve şişlik gibi yan etkiler vaser liposuctionda daha az görülür.

Diyet ve spor gibi yaşam disiplinlerine dirençli küçük bölge işlemleri için ise, lazer liposuction daha pratik bir uygulama olduğu için idealdir. Vücut şekillendirme yöntemleri içinde en pratik ve hasta konforunun yüksek olduğu işlem olan lazerliposuction, lokal anestezi altında küçük bölgelerde birikmiş yağ fazlalıklarından sizi kurtarır.

Ayrıca her iki işlemin de cilt germe özelliği sayesinde, ekstradan germe yapmaya gerek kalmaz.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı – İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından kulak estetiği hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

Liposuction olacak hastalarımız için hazırladığımız kataloğumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilir veya videosunu izleyebilirsiniz.

 

Lıposuctıon ( Yağ Alma ) Kataloğu

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Harbiye Mah., Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :

Open chat