Karın Cildi Gençleştirme

Karın cildinde gerginlik oluşturabilecek karın germe ameliyatı haricindeki tek uygulama, Thermage işlemidir.

Doğum öncesi kilonuza döndüyseniz ya da kilo kaybından sonra karnınızın görüntüden memnun değilseniz Thermage sizin için uygun bir çözüm olabilir. Sarkan ve gevşeyen cilt sporla eski haline gelmiyor ve ameliyat olmak istemiyorsanız, Thermage karın bölgesinin sıkılaştırılmasına, sertleşmesine ve şekillenmesine yardımcı olur.

Bu uygulama, cilde derinlemesine ısı vererek kolajen üretimini arttırır. Tek seans sonunda gözle görülür sonuçlar elde edilmesine rağmen, daha sonra yapılacak uygulamalarla daha iyi ve kalıcı sonuçlar sağlayacaktır.

Diğer enerji bazlı uygulamalarda olduğu gibi Thermage da, bir cerrahi müdahalenin sonuçlarını vermez.

İşlem süresi, uygulanan bölgeye göre 20 dakika ile 2 saat arasında değişir.

Thermage, cildi sıkılaştırıp düzeltmek, derinin kontur oluşumunu sağlamak için kullanılan etkili bir yöntemdir. Cildinizin derin tabakalarındaki liflerin kollajen moleküllerinin kısalıp, gerginleşmesini ve destek dokulardaki sarkıkları toparlayarak, cildinizi eskisinden daha genç görünmesini sağlar.

Nadiren de olsa, uygulamanın ardından bir ya da iki gün süreyle vücutta kızarıklık olabilir.

Günlük yaşam aktivitelerine aynı gün geri dönülebilir, her hangi bir iyileşme süreci yoktur. Yalnızca tek seans uygulanan monopolar bir radyofrekans yöntemi olan Thermage’ın en büyük artısı ise sonuçların yavaş yavaş ve artarak ortaya çıkması ve her deri tipinde uygulanabiliyor olmasıdır.

Cilt sıkılaştırıcı tedaviler kendi başlarına kullanılabilecekleri gibi, bir ameliyat sonrasında sonuçlan daha iyileştirmek için de kullanılabilirler.

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :