Liposuction

Liposuction

Liposuction ; İnatçı yağlar için ne yapılsa fayda etmez bazen. Bu gibi durumlarda liposuction bölgesel yağları almak için estetik ve plastik cerrahinin dünyada ve Türkiye de en çok yapılan işlemdir.

Spor, pilates, yoga, çeşitli diyetler ya da kalori hesaplamaları. Tabii ki vücudunuzun bu direnci göstermesinin bir nedeni var; eğer bir gün ciddi hastalığa yakalanır ve hareketsiz yatmak zorunda kalırsanız enerjiye ihtiyacı olacak. Ciddi hastalıktan kastım, beslenmenize mani olacak kadar ciddi. Metabolizma hızınızı iyice yavaşlatacak ve enerjiyi hem tedavi hem de yaşamsal iç organları çalıştırmak için kullanacak. Bu nedenle kadınlarda bel çevresi ve basenler, erkeklerde göbek çevresi yağları her türlü rejime ve egzersize dirençlidir.

Liposuction, tam da bu noktada önem kazanıyor. Birkaç hafta korse kullanmak dışında başka hiçbir ciddi sıkıntısı olmayan bu işlemle, vücudu yeniden şekillendirmek mümkün. Ama genel bilinenin aksine liposuction bir kilo verme yöntemi değildir. Yani operasyona kilolu biri olarak girip, sıfır beden olarak çıkamazsınız. Daima spor yapmalı ve dengeli beslenmelisiniz. Bu bir yaşam biçimi olmalı.
Bir türlü veremediğiniz kilolardan sizi liposuction kurtarır. Hatta alınan o yağların bir kısmı gerekli görülen başka bir alanlara nakledilebilir. Örneğin popo bölgesine, çeneye, elmacık kemiklerinin üzerine ya da dudaklara.
Bu aktarılan yağların bir kısmını vücudunuz kendi uygun gördüğü yerlere koyacaktır ama yeteri kadarı doktorun enjekte ettiği yerde kalır.

Böylece tek operasyonla hem fazlalıklardan kurtulur, hem de gözünüze hacimsiz görünen bölgeleri dolgunlaştırmış olursunuz.

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı – İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu ameliyatının size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu ameliyat hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

Liposuction ( Yağ Alma ) Kataloğu

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

ADRES

Head Office

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 2
No: 61 K:6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :