Dinamik Yüz Askılam

Dinamik Yüz Askılama

Dinamik Yüz Askılama yeni dönemin en pratik, en hızlı ve zahmetsiz yüz ve boyun askılama yöntemidir.
Sadece yarım saatte yılların yüzünüzde ve boynunuzda oluşmasına neden olan sarkmalardan kurtulabilirsiniz.
Genel anestezi ve uzun işlemler gerektirmeyen bu pratik yöntemi kaşlara, gıdı bölgesine, ve orta yüze hemen uygulamak ve anında inanamayacağınız güzellikte sonuçlar almak mümkün.

İşlem genel anestezi gerektirmeden yarım saatte tamamlanır. Yüz ve boyun germe ameliyatı olmaktan imtina eden, hastane sürecini yaşamak istemeyenlerin tercih ettiği bu yöntemi, silikon askıları ve özel ipi sayesinde 5 yıl süreyle hatta, kendinize iyi bakarsanız daha da uzun süreli kullanım imkanı veren pratik ve çok etkili bir yöntem.

Yüz sinirlerine ve kaslarına hiç bir olumsuz etkisi olmadığından, ifadenizin bozulması yada ya da değişmesi endişelerini de ortadan kaldırıyor.

Yaşınız 35-65 arası ise, yüzde sarkma varsa, çene konturu belirgin değilse ya da bolluk, kaşlarda düşüklük ve/veya gerdan şikayeti varsa, bu işlem için uygunsunuz demektir.

Akne tedavisi için dinamik yüz askılama son derece şaşırtıcı sonuçlar veriyor. İşaret ve orta parmağnızı elmacık kemiklerinin gerisine yerleştirerek yukarı doğru çekin. Bu germe işlemi yüzün görünümünde düzelme sağlıyorsa, siz de bu işlemden faydalanabilirsiniz.

Dinamik askılama (French Lift) tam yeni çağın gereklerine karşılık veren bir uygulama, sağlıklı, pratik, işlevsel anında güzellik.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı-İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu işlem hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

ADRES

Head Office

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 2
No: 61 K:6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :