Dudağa Hacim Kazandırma

Dudağa Hacim Kazandırma

Dudağa Hacim Kazandırma, kişinin kendi vücudundan alınan yağ dokularının veya bazı dolgu maddelerinin dudaklara enjekte edilerek kalınlaştırılması işlemidir.

Dolgu maddeleri yumuşak ve katlanabilir özelliğe sahip olmalıdır. Kişinin kendi vücudundan alınan yağ dokularıyla dolgu yapmak, en doğal ve risksiz yöntemdir.

Dudaklara yerleştirilen dolgu maddelerinin, bir kaç aydan 1 yıla kadar dayanıklılık süreleri vardır. Bunun nedeni konulan maddenin büyük kısmının vücut tarafından emilmesidir. Bu nedenle kullanılan maddenin ön gördüğü süre sonunda müdahaleyi 2 veya 3 kez daha tekrarlamak gerekir. Bu düzeltmeler sonucunda dudak kalınlığı istenilen ölçüde ve ömür boyu kalıcı hale gelir.

Uygulama Şekli:

Dolgu maddesiyle büyültme yapılacaksa, önce anestezik kremle dudaklar tamamen uyuşturulur. Sonra da 10 dk. gibi kısa bir sürede asit enjekte edilir. Hasta uyanık olduğu için, şekil ve volüm hastaya gösterilerek fikir alışverişi yapmak mümkündür.

Yağ enjeksiyonunda ise, hasta kısa süreli anestezi almak zorundadır. Bunun nedeni, enjekte edilecek yağ hücrelerinin anestezik maddeyle temas etmesi halinde, verilen yağın kalıcılığının azalması riskidir.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı – İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu ameliyat hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , ,

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us

Open chat