Dudak Üstü Botox

Dudak Üstü Botox

Dudak Üstü Botox dudak üstü cildi, yaşla beraber daha ince ve daha kırışık hale gelir. Dudak çevresindeki çizgiler de derinleşir.

Dudağa şeklini veren yapılardan olan kolajen ve elastin, zamanla hem kalitatif hem de kantitatif olarak değişir. Böylece dudakların üstünde, altında ve çevresine çizgiler oluşmaya başlar. Bu çizgilenmeler ve kırışıklık sigara kullanma alışkanlığı, genetik yatkınlık, mimik kaslarının aktivasyonu ile daha da artar.

Botoks, dudak çizgisinin kenarları boyunca kırışıklıklara neden olabilecek kasları geçici olarak rahatlatarak, konuşurken veya sigara içerken dudak üstünde oluşan çizgileri azaltır ve derinleşmesini önler.

Dudağa yapılan botoks, dudak kalınlaştırma anlamına gelmemektedir. Dudak botoksu dudakta hacim artışına neden olmaz, var olan çizgilerini düzeltir. Ancak zayıf ve kırışık dudak çizgisinin kontörünü iyileştirmek ve dudak dolgunluğunu arttırmak için ek olarak hyalüronik asit dolgusundan faydalanılabilir.

Uygulaması sadece 10 dakika sürer, sonrası hemen normal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Botoks sonrası geçici bir kızarıklık oluşur ama 5-6 dakikada düzelir.

Botoksa bağlı kalıcı yan etki yok denecek kadar nadirdir, kızarıklık ve şişlik –eğer oluşmuşsa- kısa sürelidir.

Botoks etkisi 3 günde başlar, 15 günde maksimum etki oluşur. 3-4 aydan sonra etkinliği azalır.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı-İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu işlem hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

ADRES

Head Office

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 2
No: 61 K:6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :