Fraksiyonel CO2 Lazer – Boyun ve Dekolte

Fraksiyonel CO2 Lazer -Boyun ve Dekolte

Fraksiyonel CO2 Lazer – Boyun ve Dekolte, çoğumuz günlük cilt bakımını yüzümüzle sınırlandırır, ürünleri boynumuza ve göğüs bölgemize sürmeyi ihmal ederiz. Oysa onlar da en az yüzümüz kadar özeni hak eder, çünkü sahip oldukları ince deri nedeniyle ekstra neme ihtiyaç duyarlar. Çenemizi göğsümüze yaklaştırdığımız zaman boynumuzda birbirine paralel olarak oluşan çizgiler botoks ile düzeltilmektedir. Etkisi 4 ay sürmektedir. Boyun ve dekolte bölgesindeki çok ince kırışıklıklar ise fraksiyonel karbondioksit lazer ile düzeltilebilmektedir.

İşlemden öncesi uygulama yapılacak bölgeye anestezik krem sürülür. Tedavi sırasında hafif derecede sıcaklık veya rahatsızlık hissi duyulabilir. Uygulaması yaklaşık 20-30 dakika sürmektedir. Fraksiyonel lazer uygulamasından sonra beliren ve birkaç saat süren kızarıklık, ertesi gün yerini pembeliğe bırakır. Sonraki birkaç gün ciltte çok ince, güneş yanığı sonrasına benzer soyulma görülebilir. İşlemin ertesi günü işe dönmek ve hatta hanımlarda makyaj yapmak mümkündür. İşlem sonrası uygulama alanlarına yüksek faktörlü güneş koruyucusu kullanmak önemlidir.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı-İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu işlem hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , ,

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us

Open chat