Fraksiyonel CO2 Lazer – Cilt Gözenekleri

Fraksiyonel CO2 Lazer – Cilt Gözenekleri

Fraksiyonel CO2 Lazer – Cilt Gözenekleri genişlemiş gözenekler cildimizde istemediğimiz bir görünüme neden olmaktadır. Bu gözenekleri sıkılaştırmak için bu işlemden sıklıkla faydalanılmaktadır.
Uygulamanın ardından ciltteki gözeneklerin çapında daralma, sıkılaşma, gözenek sayısında azalma gözlenir.

Fraksiyonel Co2 lazer uygulamasından sonra cilt üst tabakalardan başlayarak soyulur yenilenir. Soyulmuş cildi alt tabakalardan yeni hücreler tamir eder. Bu sayede gözenekler azalır ve sıkılaşır. Cilt daha gergin ve daha parlak hale gelir. Cilt yenilenir ve gençleşir. Ciltteki bu değişim uzun süre kalıcıdır.

Bu uygulama kişinin cildine göre 3-6 seans planlanır. Seans aralıkları ise 15 gün ya da bir aydır.

Diğer lazerlere oranla çok daha derinlere ulaşabilen Fraksiyonel karbondioksit lazer kırışıklık, lekeler ve akne izlerinin tedavisinde mevcut yöntemlerden daha radikal çözümler sunar. Bu lazerin özelliği, cildi soyarken aynı zamanda sıkıştırmasıdır. Bu yöntemle, eski lazer sistemlerine kıyasla çok daha hassas bir şekilde istenilen deri tabakalarına ulaşma özelliği vardır.

Fraksiyonel Co2 Lazer etkisi hafif bir soyma işleminden, daha derin soyma işlemine kadar farklı derinliklere ayarlanabilir.

Uygulama sonrası, iyileşme süreci 1 haftaya yakın bir süreyi bulur. Sonrasında ise, güneş koruyucu kremler ve fondöten kullanımı önerilir.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı-İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu işlem hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , ,

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us

Open chat