Kaş Çatma Botox

Kaş Çatma Botox

Kaş Çatma Botox kısık bakışlar, kaş çatma veya gülme gibi mimik ifadelerinin yanı sıra, çevresel faktörler de kırışıklığın oluşmasına neden olur. Yaş almayla beraber, cilt elastikiyetinin azalması veya göz kenarlarında kaz ayağı kırışıklıkları derinleşir.

Botoks, kaş çatma çizgileri ve göz kenarlarındaki kazayağı görünümünü hafifletir veya yok eder. Ayrıca bu kırışıkların yerleşmesini engeller.

Kaş çatma çizgilerinde en etkili tedavi, botoks tedavisidir. Uygulama düzenli olarak yapıldığında, çizgiler azalır.

İlaç, terbiye edilmesi gereken mimik kaslarının içine ince iğnelerle enjekte edilerek, kasların hareketini minimuma indirir. Böylece kırışıklıklar açılır, ileride oluşacak mimik çizgileri önlemiş olur.

Uygulama sırasında olabilecek hafif acıyı azaltmak için, işlemden 15-20 dakika önce alın, göz kenarları ve kaş arasına anestezik krem sürülür.

Uygulama birkaç dakikada tamamlanır ve işlem sonrası kişi günlük hayatına geri döner.

İlaç, uygulamayı takip eden 3 ile 7 gün içinde tam olarak etkisini gösterir. Ortalama 3-5 aydan sonra etki azalmaya başlar ve 6 ay sonrasında ise tamamen biter.

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı-İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu işlemin size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu işlem hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

ADRES

Head Office

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 2
No: 61 K:6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :