Meme Protezi

Meme Protezi

Meme protezi ameliyatları plastik cerrahide en sık yapılan ameliyatlardan biridir. Op. Dr. Çağrı Sade bu ameliyatta protezleri kas altına veya kas üstüne hastanın vücut şekline uygun bir şekilde yerleştirmektedir.

Meme protezi yapılış şekli bakımından meme altından, meme başından veya koltuk altından protezi yerleştirilmesi mümkündür. Bu ameliyat genel anestezi altında yapılır. Op. Dr. Çağrı Sade alanında en iyi plastik cerrahlar dan biri olduğu için bu tür uzmanlık gereken ameliyatları hastalarımızın yaşam standartlarından uzaklaşmadan kısa sürede tamamlar. Hastalarımız bir gün hastanede kalmaktadır. Mutlaka bu ameliyattan sonra dren kullanıyorum ve genelde ertesi gün bu drenleri çıkarıyor, hastamızı taburcu ediyoruz.

Meme büyütme zor ve zahmetli bir ameliyat değildir ama kas altına materyal kullandığımız hastalarda bir haftalık istirahat önerebiliyoruz.

Protezler firma tarafından ömür boyu garantilidir. Protezle ilgili bir problem olduğunda herhangi bir ücret ödemeden protezin değişimi yapılmaktadır.

Ameliyat sonrasında belli aralıklarla kontroller olacaktır. Bu aralıklar 1 hafta, 2.hafta, 3.hafta, 2.ay, 3.ay ve 1 yıl olarak düzenlenmektedir.

 

 

 

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı-İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Meme büyütme ameliyatının size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından meme büyütme hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

 

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

ADRES

Head Office

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Reasürans Han 2
No: 61 K:6 Nişantaşı - Şişli / İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :