Yağ Enjeksiyonu ile Dudak Büyütme

Yağ Enjeksiyonu ile Dudak Büyütme

Yağ Enjeksiyonu ile Dudak Büyütme, Dudak şekli, çekici bir yüzün olmazsa olmazıdır. Dudaklar doğuştan ince ya da zaman içinde dolgunluğunu yitirmiş olabilirler. Basit işlemlerle kalıcı çözümler sunan estetik girişimler iki şekilde uygulanır; geçici dolgu ve yağ dolgusu.

Etkileyici bir görünüm için sadece dudakları değil, yüzün bir parçası olan ağız bölgesinin tamamını kapsayan bir tedavi uygulanmalıdır.
Yaşın ilerleme sürecinde kadınların birçoğu, dudak çevresini yenilemek ister. İşlemde, dudaklarla birlikte ağız çevresinde meydana gelen mimik çizgileri de tedavi edilir.
En doğru uygulamayı, doğal anatomik yapının detaylı değerlendirilmesi belirler.

Vücudunun uygun bölgesinden alınan yağ hücreleri, gerekli işlemden geçirildikten sonra dudaklara ve eğer gerekiyorsa, başka kırışıklıklara mikro kanüller aracılığıyla enjekte edilir. 3-6 ay içinde konulan hücrelerin %50’si eriyip vücut tarafından geri emilecektir.

Bu nedenle yağ enjeksiyonu işlemi, birkaç defa tekrarlandığında tam manasıyla etkisini gösterir. Doku hastanın kendisinden alındığından, alerji gibi riskleri içermez.
İşlem lokal anestezi altında yapılır. Uygulama sonrası 3-4 gün ödem görülebilir. Bazen enjeksiyon yapılan bölgede, (özellikle yüzeysel çizgiler ve kırışıklıkların giderilmesi için yapılmış ise,) morluk da görülebilir.

Yağ enjeksiyonunun avantajı;

Hastanın kendi dokusu olması, Enjeksiyon ile alınıp verilebilir olması ve son olarak, sonuçların dolgu maddelerine göre daha kalıcı olmasıdır.

Hasta tedaviden hemen sonra günlük hayatına döner.
Üç aydan sonra dokunun ne kadar kaldığı az çok belli olur. Yeni enjeksiyon 3,6,12 ay sonra tekrarlanırsa, sonuç daha da memnuniyet verici olacaktır.

Op. Dr. Çağrı Sade hastalarını Nişantaşı – İstanbul da bulunan kendi özel kliniğinde görmektedir. Bu ameliyatının size uygun olup olmadığını öğrenmek için randevu telefonlarımızdan görüşme randevusu alabilirsiniz.

Görüşmeye geldiğinizde Op. Dr. Çağrı Sade tarafından bu ameliyat hakkında tüm merak ettiğiniz konularda bilgilendirilirsiniz.

Görüşme Randevusu İçin ArayınGörüşme Randevusu İçin Arayınız

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Uygulamalarımız

 

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

ADRES

Head Office

Abdi İpekçi Cad. No: 61/6 Reasürans Han 2
Teşvikiye, Nişantaşı 34367 - İstanbul, TÜRKİYE

Branch Office

Branch Office

ул. Влае бр. 87
Skopje – Macedonia

TELEFON / E-POSTA

T (TR) :
+90 212 248 08 08

Mobil :
+90 532 452 57 24

WhatsApp:
+389 70 307 529

Viber:
+389 70 307 529

E-Posta :


T (MK) :
02/3133-313

T (MK) :
075402-000

E-Posta :


Tek Tuşla Bize Ulaşın / One touch come to us

Open chat